Lufthansa firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : Lufthansa
Ülke : Germany
Tarih : 1954 -
IATA / ICAO Kodu : LH / DLH
Call Sign : Lufthansa
Websitesi : www.lufthansa.de
Havayolu Logosu

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza Kırım Sipariş
Airbus A3000000
Airbus A31930000
Airbus A32068012
Airbus A32163100
Airbus A33019000
Airbus A34031900
Airbus A3503000
Airbus A38014000
Boeing B73704600
Boeing B747321211
Boeing B7775000
McDonnell Douglas MD-1113110