China Southern Airlines firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : China Southern Airlines
Ülke : China
Tarih : 2004 -
IATA / ICAO Kodu : CZ / CSN
Call Sign : China Southern
Websitesi : htttp://www.csair.com

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza/Kırım Sipariş
Airbus A31928300
Airbus A320128001
Airbus A32198001
Airbus A33039000
Airbus A3805000
Boeing B73711930
Boeing B737 NG156000
Boeing B7471100
Boeing B7576100
Boeing B77724400
Boeing B78710000
Embraer 190/19520000
McDonnell Douglas MD-80/900900